Marma Mukabhyanga

Ten fantastyczny masaż jest doskonałym uzupełnieniem dla masaży ajurwedyjskich.

Nasz umysł i nasze ciało są ze sobą ściśle związane i kompletnie od siebie zależne. Kiedy „szfankuje” nasze ciało – natychmiast tracimy chęć do rozmowy, uśmiech znika z twarzy. Kiedy nasz umysł obierze złe tory – ciało otrzymuje niewłaściwe wskazówki i zaczyna również chorować. Punkty, w których obie te strefy stykają się to punkty marma.  Pracując na punkach marma, masując je możemy wpływać na poziom energii jaka krąży w naszym ciele i stymulować jej poziom. Dzięki stosowaniu odpowiednich technik możemy przywrócić blask spojrzeniu, odegnać zmęczenie z twarzy, ukoić stres, przywrócić dobry sen, zniwelować ból głowy i wiele wiele innych schorzeń dnia codziennego.

Jak wykonujemy masaż Marma Mukabhyanga?

W pierwszej fazie następuje głębokie oczyszczenie skóry poprzez usunięcie makijażu
i tonizowanie skóry. Możemy również pokusić się o peeling ziołowy przygotowany na bazie ajurwedyjskich ziół i olejów. Po dokładnym usunięciu wszystkich drobinek po peelingu przystępujemy do faktycznego masażu. Zgodnie z nazwą – masaż ten skupia się głównie na punktach marma i działa w ich obrębie. Początkowo przygotowujemy skórę stosując techniki przegłaskania, również w obrębie ramion, aby maksymalnie rozluźnić spięte mięśnie. Następnie przechodzimy do rozcierania punktów marma. Całość kończymy ponownym przegłaskaniem twarzy, ramion i karku aż po potylicę. 

Po masażu możemy pokusić się o ziołową maseczkę, która przywróci blask skórze, doskonale ją odżywi i uelastyczni. Rodzaj maseczki dobieramy z uwzględnieniem potrzeb i cery osoby masowanej. 

Masaż Marma Mukabhyanga daje fantastyczne efekty, gdy powtarzamy go w serii zabiegów 1-2 razy w tygodniu. Sam masaż, to znaczy bez maseczki
i peelingu możemy stosować nawet 3 razy w tygodniu.

Jakich efektów możemy się spodziewać?

  • Marma mukabhyanga jest doskonały w walce z bezsennością
  • świetnie sprawdza się u osób narażonych na stres – daje niesamowite ukojenie
  • dzięki zastosowanym olejom – nawilża skórę, usuwa przebarwienia, nadaje jej sprężystość i zdrowy wygląd
  • odprężenie po masażu jest natychmiast widoczne na twarzy

Wskazania do zabiegu:

  • bezsenność
  • bóle głowy
  • stres i ogólne przemęczenie
  • jako uzupełnienie masażu całościowego

Przeciwwskazania: przerwanie ciągłości skóry, ropne wypryski na skórze, opryszczka, owrzodzenie skóry i inne zmiany chorobowe w obrębie skóry twarzy, szyi, ramion i dekoltu, choroby zakaźne, choroby nowotworowe; 

Masaż Marma Mukabhyanga (30 minut) …………………………….…………….……50 zł

Masaż Marma Mukabhyanga  + peeling + maseczka (60 minut) ……………..120 zł

Masaż Marma Mukabhyanga + Abhyanga (90 minut)…………………………….210 zł

Skontaktuj się z nami i zamów masaż

tel. 882 512 774

ul. Śniadeckich 16

IZU – wejście z tyłu budynku