Masaż transbukalny

Niezwykle skuteczna w walce z oznakami starzenia się skóry terapia!

W tym masażu skupiamy się na bardzo mocnym opracowaniu niemal wszystkich warstw skóry twarzy, szyi, dekoltu i ramion. Poprzez głęboką stymulację docieramy nawet do warstwy kostnej. Bardzo szczegółowo rozpracowujemy warstwę powięziową, wszelkie zrosty oraz zastoje limfatyczne.

Terapia ta przynosi fenomenalne efekty w połączeniu z masażem mioplastycznym, o którym więcej możesz poczytać tutaj. Aby podtrzymać efekty masażu możemy zastosować „tejping”, czyli oklejaniem twarzy specjalnymi taśmami do kinezjotapingu.

Jeśli chcesz:

  • pozbyć się zmarszczek mimicznych na twarzy
  • przywrócić owal twarzy
  • unieść powieki i optycznie powiększyć oko
  • pozbyć się drugiego podbródka
  • zredukować bruzdy wargowo-nosowe
  • unieść policzki i kąciki ust
  • ujędrnić i odżywić skórę dekoltu, szyi i twarzy
  • sprawić, by skóra nabrała blasku
  • poczuć się i wyglądać młodziej!

koniecznie już teraz umów się na zabieg!

Masaż transbukalny (1,20 h)…..230 zł

Masaż transbukalny + mioplastyczny (1,5h)……………..250 zł

Przeciwwskazania: opryszczka, stany zapalne skóry, trądzik w fazie ostrej, rany w jamie ustnej, afty, zapalenia dziąseł, ciąża zagrożona, porażenie nerwu trójdzielnego, choroby nowotworowe, powiększone węzły chłonne, infekcje wirusowe, choroby serca, zabiegi medycyny estetycznej (w zależności od rodzaju zabiegu pomiędzy zabiegiem a masażem musi być zachowana określona przerwa)

Czy ten masaż boli? No cóż- zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, chociaż moje klientki go uwielbiają! Nie martw się, dostosuję nacisk moich dłoni do twoich możliwości przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej skuteczności. Spróbuj.

Ile zabiegów muszę wziąć, aby był efekt? Ponieważ jest to dość intensywny zabieg, pomiędzy kolejnymi spotkaniami zachowujemy dwutygodniową przerwę. Już po pierwszym zabiegu zobaczysz różnicę. Ilość zabiegów zależy od tego, jakich efektów oczekujesz i w jakim stanie jest obecnie twoja skóra.

Czy ten masaż wykonuje się na olejku? Nie, masaż transbukalny wykonywany jest na oczyszczonej, suchej skórze. Na koniec masażu wykonujemy dodatkowo zabieg modelujący twarz i w tym celu wykorzystujemy bogatą w składniki naturalną maseczkę. Rozpulchniona masażem skóra doskonale ją wchłania.

Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń 882 512 774.

Piła, ul Śniadeckich 16 (wejście i parking z tyłu budynku)