Masaż Udvartana

Udvartana to luksus w najczystszej postaci. Dzięki niemu poczujesz się po prostu piękny i wyjątkowy. Twoja skóra nabierze blasku, a ciało stanie się sprężyste i elastyczne.

Udvartana to głęboki, oczyszczający masaż ajurwedyjski całego ciała.  Polane ciepłym olejem ciało posypujemy specjalnym proszkiem skomponowanym na bazie wyjątkowych ziół.  Tak przygotowana papka ma cudowne właściwości detoksykujące.  Udvartana to najlepszy z możliwych peeling. Pozostawia skórę gładką i jędrną, jednocześnie oczyszcza organizm z toksyn, działa diuretycznie (moczopędnie)  i przeciwzapalnie. Udvartana ma działanie odchudzająco – detoksykujące, jest szczególnie polecana przy obrzękach wywołanych zatrzymaniem wody a także cellulicie i skłonnościach do niego.

Udvartana wykonywana jest na nagim ciele, części intymne pozostają osłonięte, można stosować bieliznę jednorazową.  Wykonuje się go dość dynamicznie. Osoba masowana leży na brzuchu. Plecy, ręce oraz nogi zostają polane ciepłym olejem ajurwedyjskim, który w kilku długich ruchach masażysty zostaje rozprowadzony po ciele. Następnie plecy, ręce i nogi zostają  posypane ogrzaną mieszanką ziół, które masażysta delikatnie rozprowadza na całej powierzchni.  Samo uczucie posypywania ciała proszkiem z ziół kojarzy się często z uczuciem jakie towarzyszy, gdy na Twojej skórze usiądzie motyl. Jest niezwykle delikatne i subtelne.  Masaż rozpoczynamy od pracy na plecach. Wykonujemy kilka podstawowych technik, następnie przechodzimy do rąk, które również dokładnie przemasowujemy. W dalszej kolejności masażysta przesuwa się na nogi i pośladki. Po przewróceniu na plecy cała procedura przygotowania ciała, polania olejem oraz posypania proszkiem z ziół, zostaje powtórzona Rozpoczynamy od  masażu brzucha, następnie górnej części klatki piersiowej i rąk. Potem przesuwamy się na nogi i opracowujemy łydki i uda, na końcu stopy. 

Cały masaż trwa około  90 minut od momentu wejścia do pokoju masażu.

Efekty po Udvartanie:

Doskonale oczyszcza i odżywia skórę, staje się ona miękka i elastyczna w dotyku

Działa tonizująco na mięśnie, zmniejsz ich napięcie i stymuluje układ nerwowy

Ponieważ poprawia metabolizm w mięśniach oraz tkance tłuszczowej czyni cuda w terapii odchudzającej

Poprawia krążenie, przyspiesz procesy metaboliczne

Usuwa nadmiar wody z organizmu

Działa regeneracyjnie i relaksacyjnie

Modeluje sylwetkę

Jest pomocny w walce z nadmierną potliwością

Zwalcza apatię i ogólne zmęczenie

Każdy z nas zasługuje na luksus.

Skontaktuj się z nami i zamów masaż

tel. 882 512 774

ul. Śniadeckich 16

IZU – wejście z tyłu budynku